Titanic Resort Hotel İle Tatil Keyfi

Antalya’nın tadına doyulamayan denizi ve eşsiz kumsalı her geçen gün daha fazla turistin tercihlerinde ilk sıralarda yer alıyor. En seçkin Lara otellerinden biri olan Titanic Resort Hotel,  yenilenmiş odaları ile bu sene sezona daha iddialı giriyor. Tesis, Antalya merkezden sadece 12 km uzaklıkta olup denize sıfır konumdadır.

Tesiste farklı standartlarda oda tipleri mevcut olup, bu odalar müşteri memmuniyetini daha üst noktaya taşınması amacıyla yeni sezon başlayıncaya kadar yenilenmektedir.

Titanic Resort Hotel her sey dahil oteller sistemi ile hizmet vermekte olup, misafirlerine açık büfe olarak kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam yemeği sunmaktadır. İtalyan ve Türk mutfağından çeşitli lezzetleri deneyeceğiniz yer ise A’ la Carte restoranlardır. A’la Carte restoranlarda değişik mutfaklar haricinde balık mahsülü ürünlerini de tadabilirsiniz.

Tatilinizi renklendirmek için her şeyi düşünen Titanic Resort Hotel , size çok zengin bir program hazırlıyor. Gün boyu çeşitli havuz oyunları, yarışmalar ve akşam şovları ile devam eden animasyon programları, canlı müzik ile büyük-küçük tüm misafirler tatiline hareketlilik ve renk katmaktadır. Ayrıca  fitness, streching, su jimnastiği, basketbol, voleybol, okçuluk, tenis kortları gibi sportif faaliyetlerle tatilinizi doyasıya yaşayabilir ve hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Titanic Resort Hotel size Akdeniz’i bütün sıcaklığıyla doyasıya hissettirecek bir tatil sunuyor.

Titanic-Hotel-Beach-Resort

Titanic Hotel Beach Resort

Titanic-Resort-Hotel

Titanic Resort Hotel

Titanic-Resort-Hotel-Havuz

Titanic Resort Hotel Havuz

Titanic-Resort-Hotel-Resim

Titanic Resort Hotel Resim

Titanic-Resort-Hotel-Tatil

Titanic Resort Hotel Tatil

Share

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir