Hakkımızda

Seyyah Çelebi ne amaçla kuruldu biz kimiz gibi sorulara cevap vermek istedik.

Evet biz gezmeyi seven, fotoğraf çekmekten hoşlanan birşeyler paylaşmayı amaçlayan, insanlara kirlenen internet çöplüğünden farklı temiz güzel orjinal bilgiler vermeyi amaçlayan bir siteyiz.

Sitemizde farkedeceğiniz şeylerden bazıları, yazıların tamamen orjinal olması başka web sitelerinden alınıp düzenlenmemiş ve fotoğrafların orjinal olmasıdır.Bizler emek vererek, insanlara ülkemizin güzelliklerini göstermek istiyoruz bizlere bu amaçla yardımcı olacak dostlarımıza şimdiden çok teşekkür ederiz.

Fazla konuşmak istemiyoruz, işimizi yapıp yolumuza devam edeceğiz.Takipte kalın…

Share

Pin It

5 comments

  1. böyle kıymetli bir sayfa yaptığın için çok tesekkürler, eski kumla fotoğrafları ararken sayfana denk geldim, ve kumla değişmeden önceki birçok fotoğrafı sayfanda paylaşmışsın, yani çocukluğumuzdan kalan anı kırıntılarının son resimleri sayende gördüm, şimdiki halinde eski anılarımızdan eser kalmamış, azda olsa senin çektiğin fotoğraflarda bunu yakaladım, teşekkürler güzel insan… yolun k.bey boğazına düşerse oralarıda arşivine al derim….

    • Emre Seymenler 24 Ağustos 2019 at 17:02 - Reply Author

      Erdem Bey, güzel yorumunuz için teşekkürler, hayat yolculuğunda zaman zaman ilgi alanları değişmesi oluyor ama elimizden geldiğince yine kayıt altına almak gayretindeyiz. Sizlerin bu güzel yorumları bize yine devam etmemiz için moral olmakta. Öneriniz aklımız da olacaktır…

  2. Kıymetli gayretlerinizden dolayı teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.SAYGILARIMLA….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir